[gravityform id="8" title="false" description="false"]
[gravityform id="8" title="false" description="false"]
De tekst van de uitnodiging voor de volledigheid hieronder nog een keer weergegeven
Wij hebben jouw hulp nodig. De aanleiding hiervoor?
Onze aandacht sprong laatst naar dit bericht van Kim Nelissen op LinkedIn:
•ANGST•
Daar stond ik dan. In een nagenoeg volle zaal in de Brabanthallen. Een lezing te geven als Moesmeisje op Tuinidee.
De afgelopen weken waren vermoeiend. Ik was zó nerveus en kreeg allerlei negatieve gedachtes: “Wat als er niemand in de zaal zit”, “Dadelijk praat ik veel te snel”, “Misschien krijg ik wel een black out”.
En “Wat als ze mijn lezing stom vinden”? 😕 En nu is het voorbij en ben ik zó trots.
Die dodelijk verlegen Kim van vroeger met enorme presentatieangst is iemand geworden die een lezing geeft 💪🏼 Die haar angsten aankijkt en denkt fuck it, ik doe het lekker tóch.
Ik zei tegen mezelf dat ik fouten mocht maken, dat het niet perfect hoefde 😊
En het gaat nog een stukje verder, op deze manier laat zij weten welke stappen en overwinningen zij op zichzelf heeft behaald.
Zij is nieuwe dingen gaan doen en heeft ontdekt dat ze het kan!
OR leden nieuwe dingen laten doen
Ook OR-leden gaan allerlei nieuwe dingen doen. En voor veel OR-leden is het ook niet zo makkelijk.
Denk aan:
Inhoudelijke gesprekken met de directie. - Stel dat de directeur vragen gaat stellen. Heb ik dan wel antwoord?
Of aan het gesprek met de achterban, met je OR-pet op. - Dat is wat anders dan gewoon even tijdens de koffie vragen hoe gaat het?
Of stel dat je gaat onderhandelen over een sociaal plan…
Wij weten dat je regelmatig vragen hebt over dat OR-werk, en net als dat Moesmeisje soms spanning vooraf voelt over hoe het zal gaan.
Wij starten dit voorjaar met een online-cursus, dat is nieuw voor ons. En nu ervaren ook wij angst, om dit te gaan doen, mogen jullie weten. Wij voelen ons net als het moesmeisje….. bibber bibber bibber.
Wij kunnen je vertellen dat wij het spannend vinden om dit te doen. We zijn goede off-line trainers, maar hoe doen we het online>>> en wat gebeurt er dan qua interactie?
Die cursus moeten we nog ontwikkelen, natuurlijk hebben we wel een idee hoe het ongeveer zou moeten, maar we willen laten aansluiten bij wat jullie willen leren.
Kortom we hebben input nodig van jullie in de voorbereiding en als jullie willen meedoen om te testen en het echt uit te proberen: van beeldscherm tot beeldscherm.
Daarom hebben we jouw hulp nodig, zodat wij iets te gaan maken wat jij als OR-lid goed kan gebruiken:
1. Welke onderwerpen vind jij belangrijk om te leren, gaat dat om persoonlijke zaken zoals lef, om te doen wat Kim deed? Bijvoorbeeld kennis om jezelf zekerder te voelen, assertiever te worden, meer zelfvertrouwen te ontwikkelen?
2. Of hoe speel je het spel en wat is daarvoor nodig?
3. Kennis over wetgeving?
4. Iets anders, nl.: …
5. Voor de volledigheid: Zou je eventueel willen meedoen aan deze unieke eenmalige pilot? (Niet gratis maar wel met flinke pilot korting), aanbod volgt nog.
Antwoorden kan, bij voorkeur via dit formulier of per email als reply op dit bericht.
Hoe gaat de training er ongeveer uitzien:
De pilot training duurt 2 tot 3 maanden, maar later kan je er zo snel doorlopen als je wil. Je krijgt regelmatig een opdracht, we vormen een groep deelnemers die ook met elkaar online kunnen uitwisselen in een besloten omgeving.
Je krijgt middels Zoom begeleiding en je kan met deelnemers dan live meedoen, vragen stellen aan de trainers en samen uitwisselen. De deelnemers kunnen uit dezelfde of verschillende branches komen.
Over enkele weken of eerder (deze mail is verstuurd op 17 maart 2020) krijg je van ons een e-mail met terugkoppeling van de reacties en ons voorstel, op basis van jullie reacties, voor de online-training.
Jij als ontvanger van deze mail kan dus nu meebepalen welke onderwerpen behandeld zullen worden.
In tweede instantie krijg je een aanbod om mee te doen. Dus voor dit moment vragen we input over welke onderwerpen op het programma zouden moeten komen.
Daarmee help je ons (over onze beeldscherm-angst heen) en andere OR-leden zich verder te ontwikkelen!
MZOO
Laat zien wat je kunt
De grootste online MZ- community van Nederland